Жалюзі, тканинні ролети на вікна, рулонні штори, римські штори, захисні ролети в Одесі!

Акція!

Запишись на БЕЗКОШТОВНИЙ замір
до 01 травня і ОТРИМАЙ
1000 грн

на бонусний
рахунок*

*при замовленні від 2000грн

Курортне місто Одеса як завжди радує жителів і відпочиваючих теплою морською водою і спекотним сонечком. Так, погрітися на пляжі, позасмагати, поплавати в чудовій морській воді чудово! Але прийшовши додому, хочеться відпочити в затемненому прохолодному приміщенні, чи це квартира, то санаторій, пансіонат, готель. Не треба забувати і про те, що багато жителів Одеси навіть у спекотні літні місяці повинні проводити в офісах, на виробництвах, в кондитерських цехах, виконуючи різну необхідну роботу.

Сонцезахисні системи в Одесі просто необхідні як вдома, так і в офісі!

Никосс

Наша команда майстрів

Компанія Nikoss пропонує вам допомогу в вирішенні цієї проблеми. Ми виробляємо сонцезахисні системи найвищої якості з матеріалів найкращих виробників Європи, Малайзії, Туреччини, Китаю. Отримуючи комплектуючі для виготовлення жалюзі напряму від виробника, ми маємо можливість представити своїм покупцям мінімальні ціни на жалюзі та тканинні ролети на вікна, вироблені нашою компанією.

Купити жалюзі на вікна, тканинні ролети на вікна, рулонні штори, римські штори, вертикальні жалюзі, горизонтальні жалюзі, ролети, захисні ролети, рольставні в Одесі можна, зателефонувавши за телефонами:
+38 048) 775 01 74,
+38 (067) 579 97 50,
+38 (099) 703 10 82,
+38 (093) 598 93 55.

замовити жалюзі та тканинні ролети в Одесі можна прямо з нашого сайту.

Запрошуємо до співпраці дилерів та компанії, що спеціалізуються на виготовленні вікон. Вигідні умови співпраці! Низькі оптові ціни на жалюзі на пластикові вікна, вертикальні жалюзі, горизонтальні жалюзі, тканинні ролети на вікна, рулонні штори, римські штори, ролети, захисні ролети, рольставні і комплектуючі!

Никосс, Одеса